Turniej rocznika 2000 w Lęborku.

Zawodnicy GKS Linia wybrali się w sobotni poranek do Lęborka na turniej rocznika 2000.

Trafiliśmy do grupy z AP Pomorze Sopot, GOSRiT-em Luzino i Pogonią Lębork.

Jako jedyna drużyna nie grająca w rozgrywkach ligowych, byliśmy skazani na rolę outsidera turnieju.

Pierwszy mecz i nieznaczna porażka z Pogonią, w kolejnych spotkaniach widać było wyższość rywali którzy z łatwością aplikowali naszym zawodnikom kolejne bramki.

Przyszło nam walczyć o miejsce 7 z GKS-em Sierakowice. Mecz wyrównany, strzelamy pierwsi bramkę, jej autorem Dominik Ellwart, lecz po chwili przeciwnicy wyrównują.

W rzutach karnych okazujemy się lepsi po celnych trafieniach Oskara Narewskiego i Oskara Kalkowskiego oraz obronie Kacpra Baranowskiego, zajmując ostatecznie 7 miejsce.

SKŁAD DRUŻYNY:Kacper Baranowski, Fabian Ellwart, Oskar Kalkowski, Dominik Ellwart, Karol Pipka, Rafał Półczyński, Mateusz Kreft, Albert Płotka, Przemysław Baranowski, Oskar Narewski.