Turniej "Powitanie wiosny na orliku w Linii"

W dniu dzisiejszym (23.03.2014) odbył się turniej piłkarski na orliku w Linii. W niedzielne popołudnie do walki stanęli chłopcy z rocznika 1999/2000.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn: 3 zespoły GKS Linia, 2 zspoły Amatora Kiełpino oraz zespół Pogoni Lębork, który ostatecznie z nieznanych przyczyn nie zjawił się na turnieju.

Po rozegraniu 15 spotkań, najlepsza okazała się drużna Amatora Kiełpino I, która nie dała szans rywalom wygrywająć wszystkie spotkania, uzyskując bilans 20:1.

Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy GKS Linia I, strzelając 24 bramki i tracąc 4.

Na najniższym stopniu podium stanął zespół Amatora Kiełpino II. Bilans bramkowy 9:11.

Miejsce 4 dla GKS-u Linia II, a piąte dla GKS Linia III.

Organizatorem turnieju było GS LZS w Linii, GDK w Linii, UG w Linii oraz ZS w Linii.