Pierwszy sparing za nami.

W sobotę o godzinie 11.00 zespół GKS Linia junior C1 rozegrał pierwszy sparing w tym roku. Przeciwnikiem naszego zespołu była dryżuna GKS Sierakowice grająca w Lidze Juniorów C1 grupa II. Mecz odbył się w Sierakowicach na boisku ze sztuczna murawą. Spotkanie podzielono na 3 części po 25 minut.

Pierwsza część należała zdecydowanie do gospodarzy, nasi zawodnicy skupiali się na grze z kontry. W naszej grze widać było mało pewności siebie, a także problemy w ustawieniu w poszczególnych formacjach.

W drugiej części nasza gra wyglądała o niebo lepiej, zagraliśmy odważnie i z pomysłem.

Trzecia odsłona ponownie dla zawodników Sierakowic, którzy wykorzystywali nasze błędy w obronie i posturę niektórych naszych zawodników.

Mecz przegrywamy 6:3 pozostawiając po sobie pozytywne wrażenie. Jest nad czym pracować, ale jestem zdania, że w tym zespole drzemie duży potencjał, pozostaje ciężko pracować na treningach i na jesień bez kompleksów przystąpić do rozgrywek ligowych.

SKŁAD DRUŻYNY:

Mateusz Mayer, Karol Pipka, Fabian Ellwart, Mateusz Kreft, Oskar Narewski, Oskar Kalkowski, Dominik Ellwart, Dawid Ellwart, Dawid Milewczyk, Paweł Grzenkowicz, Przemysław Bobrucki, Bartłomiej Marszałkiewicz, Adrian Warczak, Rafał Półczyński

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Dawid Milewczyk

Dawid Ellwart