V miejsce w Somoninie.

W dniu dzisiejszym na hali sportowej w Somoninie odbył się halowy turniej rocznika 1999 i młodsi.

Nasz zespół w składzie: Mateusz Mayer, Paweł Kotłowski, Fabian Ellwart, Dawid Ellwart, Paweł Grzenkowicz, Michał Głodowski, trafił do grupy A z takimi zespołami jak: Amator Kiełpino, Gimnazjum Przyjaźń, GKS II Sierakowice, Santana Wielki Klincz.

Pierwszy mecz i od razu trudny przeciwnik, a mianowicie twardo, a czasem nawet brutalnie grający Amator Kiełpino, po kiepskim meczu przegrywamy 0:2. Drugi mecz to potyczka z zespołem Santany, kontrolujemy mecz i wygrywamy 1:0 po bramce Michała Głodowskiego. W trzecim spotkaniu "rozstrzelaliśmy" GKS II Sierakowice 4:0, łupem bramkowym podzielili się, Paweł Kotłowski, Dawid Ellwart oraz Paweł Grzenkowicz x2. W ostatnim spotkaniu gramy o wyjście z grupy z Gimnazjum z Przyjaźni. Potrzebowaliśmy 2 bramek do zajęcia 2 miejsca. Początek spotkania należał do naszych przeciwników, ale nie potrafili oni znaleźć recepty na dobrze grający w obronie zespół GKS-u. Po szybkim wznowieniu rzutu z autu, obejmujemy prowadzenie, strzelcem bramki Paweł Grzenkowicz. Niestety przeciwnik szybko wyrównał i dołożył jeszcze 1 bramkę. Przegrywamy 1:2 i zajmujemy 3 miejsce w grupie.

W meczu o 5 miejsce przyszło nam zagrać z Amatorem II Kiełpino. Mimo tego, że pierwsi tracimy bramkę, w pełni kontrolujemy przebieg spotkania i wygrywamy 3:1. Strzelcami bramek: Paweł Kotłowski i Dawid Ellwart x2.

Cieszy zaangażowanie zawodników w każdym meczu oraz wola walki, zabrakło chwilami szczęścia, ale cały turniej oceniam pozytywnie. Szkoda, że nie mogliśmy skorzystać z umiejętności Dawida Milewczyk, który też miał być na turnieju ale nie zjawił się z powodu spuchniętej kostki.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Wietcisa Skarszewy